Obavijest o rezultatu natječaja za radno mjesto - stručni radnik na tehničkom održavanju

KLASA: 112-02/24-01/04

URBROJ:2176-14-01-24-4

-svima-

Predmet: Obavijest o rezultatu natječaja za radno mjesto – stručni radnik na tehničkom održavanju koji obavlja poslove domara i poslove loženja centralnog grijanja

Obavještavamo Vas da je nakon provedenog natječaja, objavljenog na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te web stranici i oglasnoj ploči škole dana 11. rujna 2024. godine, za radno mjesto stručni radnik na tehničkom održavanju koji obavlja poslove domara i poslove loženja centralnog grijanja, 1 izvršitelj/ica, na određeno, puno radno vrijeme, 40 sati tjedno,  utvrđeno da se na natječaj javio samo jedan kandidat koji ispunjava propisane uvjete. Uz prethodnu suglasnost Školskog odbora od 01.10.2024. godine, ugovor o radu na određeno, puno radno vrijeme, sklopljen je s Goranom Matijaševićem.

Verica Pleša,dipl.učitelj

Obavijest o rezultatu natječaja za radno mjesto pomoćnik/ica u nastavi

KLASA: 112-02/24-01/05

URBROJ:2176-14-01-24-5

-svima-

Predmet: obavijest o rezultatu natječaja za radno mjesto pomoćnik/ica u nastavi,

–               2 izvršitelja/ice na određeno, nepuno radno vrijeme, 26 sati tjedno,

–               1 izvršitelj/ica na određeno, nepuno radno vrijeme, 24 sata tjedno,

Obavještavamo Vas da je nakon provedenog natječaja, objavljenog na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te web stranici i oglasnoj ploči škole dana 11. rujna 2024. godine, za radno mjesto pomoćnik u nastavi, utvrđeno da su se na natječaj javile samo tri kandidatkinje. Uz prethodnu suglasnost Školskog odbora od 01.10.2024. godine, ugovori o radu na određeno, nepuno radno vrijeme, sklopljeni su s

– Elizabetinom Huzjak – 26 sati tjedno,

– Anamarijom Malović – 26 sati tjedno,

– Snježanom Ivoš – 24 sata tjedno.

Verica Pleša,dipl.učitelj

Obavijest o rezultatu natječaja za radno mjesto kuhar-ica

KLASA: 112-02/24-01/03

URBROJ:2176-14-01-24-6

-svima-

Predmet: Obavijest o rezultatu natječaja za radno mjesto kuhar-ica

Obavještavamo Vas da je nakon provedenog natječaja, objavljenog na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te web stranici i oglasnoj ploči škole dana 11. rujna 2024. godine, za radno mjesto kuhar/ica, 1 izvršitelj/ica, na neodređeno, nepuno radno vrijeme, 10 sati tjedno,  utvrđeno da se na natječaj javila samo jedna kandidatkinja koja ispunjava propisane uvjete. Uz prethodnu suglasnost Školskog odbora od 01.10.2024. godine, ugovor o radu na neodređeno, nepuno radno vrijeme, bit će sklopljen s kandidatkinjom Ivom Crnobrnja.